Beszerzési vezető

Purchasing Director - Beszerzési vezető
Beszerzési Vezető
Feladatok:
  • A beszerzési stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • A beszállítói kapcsolatok kezelése és fejlesztése
  • A beszerzési folyamatok optimalizálása
  • A beszerzési költségek nyomon követése és csökkentése
  • A beszerzési csapat vezetése és fejlesztése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (logisztika, gazdaságtudomány vagy hasonló területen)
  • Legalább 5 év tapasztalat a beszerzés vezetés területén, (csop.vezek vezetése) gyártói környezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős tárgyalási készségek és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Budapest
Szakterület
Logisztika
Szám:
1184180
Closing date
11 Jun 2024

Beszéljen Marton Mizsei, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36705186606